III liga grupa IV 2020/2021

1. Kolejka

01.08.2020

17.00

Cracovia II Kraków

1 0

Avia Świdnik

2. Kolejka

15.08.2020

13.00

Avia Świdnik

3 1

Stal Stalowa Wola

4. Kolejka

08.08.2020

17.30

Podhale Nowy Targ

2 0

Avia Świdnik

5. Kolejka

22.08.2020

17.00

Avia Świdnik

6 1

Podlasie Biała Podlaska

6. Kolejka

26.08.2020

19.00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0 1

Avia Świdnik

7. Kolejka

29.08.2020

17.00

Avia Świdnik

2 4

Wólczanka Wólka Pełkińska

8. Kolejka

05.09.2020

11.00

Jutrzenka Giebułtów

0 6

Avia Świdnik

9. Kolejka

09.09.2019

16.00

Avia Świdnik

6 1

Korona II Kielce

10. Kolejka

12.09.2020

15.00

Hetman Zamość

0 3

Avia Świdnik

11. Kolejka

19.09.2020

16:00

Avia Świdnik

5 1

Chełmianka Chełm

12. Kolejka

26.09.2020

16.00

Wisłoka Dębica

0 0

Avia Świdnik

13. Kolejka

03.10.2020

15:00

Avia Świdnik

0 0

Lewart Lubartów

14. Kolejka

10.10.2020

15.00

Siarka Tarnobrzeg

2 1

Avia Świdnik

15. Kolejka

17.10.2020

15:00

Avia Świdnik

2 2

Wisła Sandomierz

16. Kolejka

25.10.2020

14.00

KS Wiązownica

1 1

Avia Świdnik

17. Kolejka

31.10.2020

13:00

Avia Świdnik

3 1

Stal Kraśnik

18. Kolejka

07.11.2020

13.00

ŁKS Łagów

1 4

Avia Świdnik

19. Kolejka

11.11.2020

13.00

Avia Świdnik

1 1

Wisła Puławy

20. Kolejka

15.11.2020

13.00

Sokół Sieniawa

0 1

Avia Świdnik

21. Kolejka

21.11.2020

13:00

Avia Świdnik

1 1

Orlęta Radzyń Podlaski

III liga grupa IV 2020/2021

1. Kolejka

01.08.2020

17.00

Cracovia II Kraków

1 0

Avia Świdnik

2. Kolejka

15.08.2020

13.00

Avia Świdnik

3 1

Stal Stalowa Wola

4. Kolejka

08.08.2020

17.30

Podhale Nowy Targ

2 0

Avia Świdnik

5. Kolejka

22.08.2020

17.00

Avia Świdnik

6 1

Podlasie Biała Podlaska

6. Kolejka

26.08.2020

19.00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0 1

Avia Świdnik

7. Kolejka

29.08.2020

17.00

Avia Świdnik

2 4

Wólczanka Wólka Pełkińska

8. Kolejka

05.09.2020

11.00

Jutrzenka Giebułtów

0 6

Avia Świdnik

9. Kolejka

09.09.2019

16.00

Avia Świdnik

6 1

Korona II Kielce

10. Kolejka

12.09.2020

15.00

Hetman Zamość

0 3

Avia Świdnik

11. Kolejka

19.09.2020

16:00

Avia Świdnik

5 1

Chełmianka Chełm

12. Kolejka

26.09.2020

16.00

Wisłoka Dębica

0 0

Avia Świdnik

13. Kolejka

03.10.2020

15:00

Avia Świdnik

0 0

Lewart Lubartów

14. Kolejka

10.10.2020

15.00

Siarka Tarnobrzeg

2 1

Avia Świdnik

15. Kolejka

17.10.2020

15:00

Avia Świdnik

2 2

Wisła Sandomierz

16. Kolejka

25.10.2020

14.00

KS Wiązownica

1 1

Avia Świdnik

17. Kolejka

31.10.2020

13:00

Avia Świdnik

3 1

Stal Kraśnik

18. Kolejka

07.11.2020

13.00

ŁKS Łagów

1 4

Avia Świdnik

19. Kolejka

11.11.2020

13.00

Avia Świdnik

1 1

Wisła Puławy

20. Kolejka

15.11.2020

13.00

Sokół Sieniawa

0 1

Avia Świdnik

21. Kolejka

21.11.2020

13:00

Avia Świdnik

1 1

Orlęta Radzyń Podlaski

III liga grupa IV 2020/2021

1. Kolejka

01.08.2020

17.00

Cracovia II Kraków

1 0

Avia Świdnik

2. Kolejka

15.08.2020

13.00

Avia Świdnik

3 1

Stal Stalowa Wola

4. Kolejka

08.08.2020

17.30

Podhale Nowy Targ

2 0

Avia Świdnik

5. Kolejka

22.08.2020

17.00

Avia Świdnik

6 1

Podlasie Biała Podlaska

6. Kolejka

26.08.2020

19.00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0 1

Avia Świdnik

7. Kolejka

29.08.2020

17.00

Avia Świdnik

2 4

Wólczanka Wólka Pełkińska

8. Kolejka

05.09.2020

11.00

Jutrzenka Giebułtów

0 6

Avia Świdnik

9. Kolejka

09.09.2019

16.00

Avia Świdnik

6 1

Korona II Kielce

10. Kolejka

12.09.2020

15.00

Hetman Zamość

0 3

Avia Świdnik

11. Kolejka

19.09.2020

16:00

Avia Świdnik

5 1

Chełmianka Chełm

12. Kolejka

26.09.2020

16.00

Wisłoka Dębica

0 0

Avia Świdnik

13. Kolejka

03.10.2020

15:00

Avia Świdnik

0 0

Lewart Lubartów

14. Kolejka

10.10.2020

15.00

Siarka Tarnobrzeg

2 1

Avia Świdnik

15. Kolejka

17.10.2020

15:00

Avia Świdnik

2 2

Wisła Sandomierz

16. Kolejka

25.10.2020

14.00

KS Wiązownica

1 1

Avia Świdnik

17. Kolejka

31.10.2020

13:00

Avia Świdnik

3 1

Stal Kraśnik

18. Kolejka

07.11.2020

13.00

ŁKS Łagów

1 4

Avia Świdnik

19. Kolejka

11.11.2020

13.00

Avia Świdnik

1 1

Wisła Puławy

20. Kolejka

15.11.2020

13.00

Sokół Sieniawa

0 1

Avia Świdnik

21. Kolejka

21.11.2020

13:00

Avia Świdnik

1 1

Orlęta Radzyń Podlaski