Remis na koniec rundy

Na zakończenie rundy jesiennej sezonu 2020/2021 MKS Avia Świdnik zremisowała z Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski 1:1.

Do przerwy nie działo się zbyt wiele. Gra toczyła się głównie w środku pola, a obaj bramkarze byli praktycznie bezrobotni. Po zmianie stron drużyny wzięły się do pracy. W 57 minucie świetne podanie z rzutu wolnego na głowę Kamila Oziemczuka posłał Paweł Uliczny i było 1:0. Świdniczanie długo nie cieszyli się z prowadzenia, bowiem już cztery minuty później był remis za sprawą Jakuba Syryjczyka. W doliczonym czasie gry Kamil Oziemczuk mógł przechylić szale zwycięstwa na stronę Avii. W sytuacji sam na sam, minął bramkarza, jednak tym zagraniem nieco wyrzucił się zbyt daleko i próbując umieścić piłkę w bramce z ostrego kąta, trafił w słupek.

Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Oziemczuk 57′ – Jakub Syryjczyk 61′

Avia: Androsiuk – Drozd, Kursa (63′ K. Mroczek), Mykytyn, Niewęgłowski, Górka, Uliczny, Maluga (80′ Kuliga), Oziemczuk, B. Mroczek (80′ Ceglarz), Szpak (58′ Białek).

Orlęta: Nowacki – Wiatrak, Szymala, Kursa, Perez, Kot, Kobiałka, Filipowicz (90+1′ Korolczuk), Idzikowski (87′ Nowsadko), Kamiński, Syryjczyk (87′ Kalita).

Żółte kartki: Rafał Kursa, Krystian Mroczek – Alberto Perez
Sędziował: Michał Fudala (Brzesko).