III liga grupa IV sezon 2022/2023

06.08.2022 / godz. 17:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

3
1

Czarni Połaniec

III liga grupa IV sezon 2022/2023

13.08.2022 / godz. 17:00

Zobacz relację

Podhale Nowy Targ

0
1

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

17.08.2022 / godz. 17:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

0
0

ŁKS Łagów

III liga grupa IV sezon 2022/2023

21.08.2022 / godz. 17:00

Zobacz relację

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0
0

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

27.08.2022 / godz. 17:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

0
1

Podlasie Biała Podlaska

III liga grupa IV sezon 2022/2023

04.09.2022 / godz. 16:00

Zobacz relację

Sokół Sieniawa

0
4

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

10.09.2022 / godz. 16:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

1
1

Orlęta Radzyń Podlaski

III liga grupa IV sezon 2022/2023

17.09.2022 / godz. 17:00

Zobacz relację

Stal Stalowa Wola

0
2

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

24.09.2022 / godz. 16:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

1
1

Lublinianka Lublin

III liga grupa IV sezon 2022/2023

02.10.2022 / godz. 13:00

Zobacz relację

Cracovia II Kraków

2
3

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

08.10.2022 / godz. 15:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

0
1

KS Wiązownica

III liga grupa IV sezon 2022/2023

15.10.2022 / godz. 15:00

Zobacz relację

Unia Tarnów

1
2

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

22.10.2022 / godz. 14:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

1
0

Chełmianka Chełm

III liga grupa IV sezon 2022/2023

29.10.2022 / godz. 12:00

Zobacz relację

Wieczysta Kraków

1
1

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

05.11.2022 / godz. 13:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

2
0

Wisłoka Dębica

III liga grupa IV sezon 2022/2023

13.11.2022 / godz. 12:00

Zobacz relację

Korona II Kielce

0
1

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2022/2023

19.11.2022 / godz. 13:00

Avia Świdnik

Wisła Sandomierz

Ostatni mecz

Mecze

Skrót Avia-Wisłoka

Avia Świdnik 2:0 Wisłoka Dębica
Tabela
PTK. M
1
Łagów
37 17
2
Avia
35 17
3
Wieczysta
34 17
4
Stalówka
34 17
5
Cracovia II
33 17
6
Orlęta Radzyń Podlaski
32 17
7
KSZO Ostrowiec
27 17
8
Korona
24 17
9
Wisłoka
23 17
10
Podlasie Biała Podlaska
22 17
11
Chełmianka
19 17
12
Unia
19 17
13
Sokół Sieniawa
18 17
14
Lublinianka
16 17
15
Podhale
16 17
16
Czarni Połaniec
16 17
17
Wiązownica
13 17
18
Wisła Sandomierz
9 17