III liga grupa IV sezon 2021/2022

07.08.2021 / godz. 17:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

0
1

Stal Stalowa Wola

III liga grupa IV sezon 2021/2022

15.08.2021 / godz. 17:00

Zobacz relację

Wisła Sandomierz

0
2

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

18.08.2021 / godz. 17:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

1
1

Podlasie Biała Podlaska

III liga grupa IV sezon 2021/2022

21.08.2021 / godz. 17:30

Zobacz relację

Podhale Nowy Targ

1
0

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

28.08.2021 / godz. 17:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

2
0

Chełmianka Chełm

III liga grupa IV sezon 2021/2022

04.09.2021 / godz. 16:00

Zobacz relację

ŁKS Łagów

2
0

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

08.09.2021 / godz. 16:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

1
0

Cracovia II Kraków

III liga grupa IV sezon 2021/2022

12.09.2021 / godz. 16:00

Zobacz relację

Orlęta Radzyń Podlaski

3
2

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

18.09.2021 / godz. 16:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

2
2

Siarka Tarnobrzeg

III liga grupa IV sezon 2021/2022

26.09.2021 / godz. 15:00

Zobacz relację

Sokół Sieniawa

3
2

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

02.10.2021 / godz. 14:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

2
1

Tomasovia Tomaszów Lub.

III liga grupa IV sezon 2021/2022

09.10.2021 / godz. 15:00

Zobacz relację

Czarni Połaniec

0
1

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

16.10.2021 / godz. 14:00

Zobacz relację

Avia Świdnik

1
2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

III liga grupa IV sezon 2021/2022

23.10.2021 / godz. 14:00

Wólczanka Wólka Pełkińska

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

30.10.2021 / godz. 13:00

Avia Świdnik

Unia Tarnów

III liga grupa IV sezon 2021/2022

06.11.2021 / godz. 14:00

Korona Rzeszów

Avia Świdnik

III liga grupa IV sezon 2021/2022

13.11.2021 / godz. 13:00

Avia Świdnik

Wisłoka Dębica

Ostatni mecz

Mecze

Avia-Chełmianka skrót

Avia Świdnik 2:0 Chełmianka Chełm
Tabela
PTK. M
1
Siarka
27 13
2
Cracovia II
27 13
3
Podhale
25 13
4
Łagów
23 13
5
Stalówka
23 13
6
Chełmianka
21 13
7
Orlęta Radzyń Podlaski
20 13
8
Korona
20 13
9
Unia
17 13
10
KSZO Ostrowiec
17 13
11
Avia
17 13
12
Wisłoka
16 13
13
Czarni Połaniec
16 13
14
Sokół Sieniawa
12 13
15
Podlasie Biała Podlaska
11 13
16
Wisła Sandomierz
11 13
17
Tomasovia
7 13
18
Wólczanka
6 13