Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz, klikając w poszczególne linki poniżej (jeżeli chcesz zamówić pełny komplet odzieży, należy uzupełnić każdy z formularzy osobno): Zamówienia na komplety meczowe, koszulki treningowe oraz są przyjmowane przez trenerów prowadzących grupę!

Następnie po uzupełnieniu i przesłaniu formularza, wykonaj przelew na kwotę, którą wyliczysz na podstawie cennika w zakładce: RODZAJE ODZIEŻY TRENINGOWEJ/ CENNIK.

  Dane do przelewu: Odbiorca: Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik Sp. z o.o. Adres: ul. Wyspiańskiego 27, 21-040 Świdnik Nr rachunku: 68 1020 3176 0000 5102 0285 0931 Tytuł: Dopłata do strojów sportowych Imię Nazwisko Dziecka Zamówienia na odzież treningową będą realizowane 1 raz w miesiącu do dziesiątego dnia każdego miesiąca. Zamówienia będą realizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. FAKTURA VAT: Istnieje możliwość otrzymania faktury vat po dokonaniu wpłaty na wyżej wskazany rachunek. Dane do wystawiania faktury proszę wysyłać na adres email: kontakt@avia-swidnik.pl

W razie pytań związanych z zamówieniem skontaktuj się z: KOORDYNATOR SEKCJI SPORTOWYCH MATEUSZ BANACH

e-mail: mbanach@avia-swidnik.pl tel: 538444640