3 punkty z Jasła

Tym razem, aby ustalić wynik spotkania trzeba było rozegrać 4 sety. Pierwsze dwa wygrali podopieczni Witolda Chwastyniaka 25:19 i 25:18. W trzeciej części przeciwnik bardzo dobrze prezentował się w zagrywce, co zaowocowało wygraną siatkarzy z Jasła 25:22. Na szczęście, w kolejnym secie świdniczanie odzyskali rytm i wygrali 25:19. Na parkiecie znów mieli szanse zaprezentować się wszyscy zawodnicy, z wyjątkiem Marcina Kurka, który leczy kontuzję.

W tym roku siatkarze ze Świdnika jeszcze dwukrotnie wyjdą na parkiet. W najbliższą sobotę zmierzą się z Wisłokiem Strzyżów, zaś 14 grudnia z Neobusem Niebylec. Oba spotkania rozegrane zostaną na wyjeździe.

MOSiR Jasło – Avia Świdnik 1:3 (19:25, 18:25, 25:22, 19:25)

Avia: Guz, Sługocki, Obelmeler, Kusior, Rejowski, Wiczkowski, Bonisławski oraz Błądziński, Baranowski, Żywno, Misztal, Sajdak