Znamy terminarz

Lubelski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz spotkań w nadchodzącym sezonie III ligi, grupy 4. Start rozgrywek już w drugi weekend sierpnia. Żółto-niebiescy zagrają pierwszy mecz na wyjeździe, w Ostrowcu Świętokrzyskim, z KSZO.

 

1. kolejka (10-11 sierpnia)
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz
Korona II Kielce – Soła Oświęcim
Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Motor Lublin

 

2. kolejka (15 sierpnia)
Chełmianka Chełm – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Avia Świdnik – Hetman Zamość
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica
Soła Oświęcim – Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz – Korona II Kielce
Jutrzenka Giebułtów – Siarka Tarnobrzeg
Sokół Sieniawa – Wisła Puławy

 

3. kolejka (17-18 sierpnia)
Wisła Puławy – Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa
Korona II Kielce – Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość – Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski

 

4. kolejka (24-25 sierpnia)
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik – Motor Lublin
Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów – Hutnik Kraków
Sokół Sieniawa – Korona II Kielce
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg

 

5. kolejka (28 sierpnia)
Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm
Korona II Kielce – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica – Jutrzenka Giebułtów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Hetman Zamość – Soła Oświęcim
Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

 

6. kolejka (31 sierpnia-1 września)
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin
Soła Oświęcim – Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz – Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg – Korona II Kielce

 

7. kolejka (7-8 września)
Korona II Kielce – Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica – Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Sieniawa
Hetman Zamość – Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ

 

8. kolejka (14-15 września)
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz – Motor Lublin
Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – Hetman Zamość
Wisła Puławy – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica
Korona II Kielce – Hutnik Kraków

 

9. kolejka (21-22 września)
Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica – Korona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość – Wisła Puławy
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz
Avia Świdnik – Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska

 

10. kolejka (28-29 września)
Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
Wisła Puławy – Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamość
Korona II Kielce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica

 

11. kolejka (5-6 października)
Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Hetman Zamość – Korona II Kielce
Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin – Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim

 

12. kolejka (12-13 października)
Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin
Korona II Kielce – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Hetman Zamość
Wisłoka Dębica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

 

13. kolejka (19-20 października)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm
Hetman Zamość – Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski – Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Jutrzenka Giebułtów
Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz

 

14. kolejka (26-27 października)
Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów – Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik
Korona II Kielce – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hetman Zamość

 

15. kolejka (2-3 listopada)
Hetman Zamość – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin – Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ – Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Soła Oświęcim – Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz – Jutrzenka Giebułtów

 

16. kolejka (9-10 listopada)
Chełmianka Chełm – Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Wisła Puławy – Soła Oświęcim
Siarka Tarnobrzeg – Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce – Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin
Hetman Zamość – Stal Kraśnik

 

17. kolejka (16-17 listopada)
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
Motor Lublin – Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ – Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska – Korona II Kielce
Soła Oświęcim – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz – Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów – Sokół Sieniawa.