Wypadli pozytywnie

Remisem 3:3 zakończył się dzisiejszy mecz sparingowy z Górnikiem Łęczna. Spotkanie rozegrano na boisku drugoligowca.

Świdniczanie jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Wynik pojedynku otworzył Roman Mykytyn, który wykorzystał rzut karny. Chwilę później na listę strzelców wpisał się Dominik Maluga i było 2:0 dla żółto – niebieskich. Gospodarze, przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę. Po zmianie stron na 3:1 podwyższył jeden z testowanych zawodników. Podopieczni Franciszka Smudy ostatecznie zdołali jednak doprowadzić do remisu.

Górnik Łęczna – Avia Świdnik 3:3 (1:2)

zawodnik testowany (33’, 64’), Wójcik (70’) – Mykytyn (22’) Maluga (24’), zawodnik testowany (50’)

Avia 1 połowa: Piotrowski, Mykytyn, zawodnik testowany, Kołodziej, zawodnik testowany, Szymala, Mroczek, Maluga, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Avia 2 połowa: Wójcicki, Mykytyn, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wójcik, Głaz, Maluga, Mroczek, Białek, zawodnik testowany oraz Prędota, Strug, Plesz, Starok, Partyka, Niewiński