Trzy gole, trzy punkty

Drugi komplet punktów w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze rezerw Avii. Tym razem wygrali na wyjeździe z Sokołem Konopnica.

Mecz odbył się w Bełżycach, a świdniczan poprowadził w nim Karol Falenta, który zastępował Rafała Wiącka. Żółto – niebiescy „załatwili” sprawę już w pierwszej połowie. Prowadzili po niej 2:0, po golach Kamila Staroka i Łukasz Struga. W drugiej połowie wynik rywalizacji ustalił Stanisław Niewiński.

Kolejnym przeciwnikiem rezerw Avii będzie LKS Stróża. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 7 kwietnia, o godz. 11.00, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej 2.

Sokół Konopnica – Avia II Świdnik 0:3 (0:2)

Starok (14’, rzut karny), Strug (40’), Niewiński (85’)

Avia II: Długosz, Jędrych, Radziewicz, Feret, Śliwa, Różycki, Jaśkiewicz (Maziarczyk 75’), Ozimek, Starok, Niewiński, Strug