Raport z boisk

Przedstawiamy wyniki zespołu rezerw i grup młodzieżowych żółto – niebieskich, z ostatnich kolejek ligowych.

Zespół rezerw (trener Rafał Wiącek)

Avia II Świdnik – Opolanin Opole Lubelskie 1:1 (0:0)

Strug (75’) – Dajos (85’)

Avia II: Długosz, Śliwa, Niewiński, Radziewicz, Olech, Wójcik, Strug, Różycki, Maziarczyk, Jędrych, Jaśkiewicz

Juniorzy starsi (trener Paweł Pranagal)

Avia Świdnik – Lewart Lubartów 4:2 (0:1)

Śliwa (68’), Rzeźnik (81’, 85’), Wójtowicz (87’) – Pydyś (6’), Bordzoł (50’)

Avia: Borkowski (Kur 46’), Sznajder (Kura 56’), Fastyn, Jankowski, K. Kosior (Poleszak 46’), Niewiński (J. Wójcik 46’), Ozimek (G. Kosior 46’), Pachuta, Rzeźnik, Śliwa, Wójtowicz

Juniorzy młodsi (trener Łukasz Jankowski)

Avia Świdnik – AP TOP 54 Biała Podlaska 0:2 (0:0)

Dybowski (60’), Golba (85’)

Avia: Gajkoś (Dmitruk 30’), Kołodziej, Kura, Polański, Kępka (Długosz 76’), Kur, Borkowski, Poleszak, J. Wójcik (Gałgan 46’), Bzowski (Świdnik 68’), Pogorzałek

Trampkarze starsi (trener Tomasz Król)

Sygnał Lublin – Avia Świdnik 2:3 (0:2)

Książek (50’, 73’) – Sidor (27’), Majkut (38’), Wdowicz (61’)

Avia: Ciesielski, Golon, Janczarek, Krawiec, Królik, Łobejko, Majkut, Marciszkiewicz, Olejnik, Rodak, Wdowicz oraz Drogomirecki, Sidor, Walkiewicz

Trampkarze młodsi (trener Karol Falenta)

OSiR Biłgoraj – Avia Świdnik 3:2 (2:1)

Adamek (9’), Wolanin (22’, 54’) – Kuśmierz (32’, 67’)

Avia: Wdowiec, Brodzki, Czupryn, Dmitruk, Guz, Janczak, Janulewicz, Krukowski, Maluga, Parcheta, Szydłowski oraz Kuśmierz, Drzewiecki, Zan

Młodzicy starsi (trener Grzegorz Martyniuk)

Avia Świdnik – Górnik Łęczna 0:3 (0:1)

Sitarczuk (34’), Kutrzepa (38’), Pavlik (46’)

Avia: Parol, Płoszaj, Heliński, Kłopotowski, Konowałek, Kozak, Mazurek, Michalczuk, Trześniewski oraz Świdnik, Wąsiewicz

Młodzicy młodsi (trener Jacek Czerniakowski)

Avia Świdnik – Orlęta Łuków 0:2 (0:2)

Grzelak (17’, 19’)

Avia: Chyliński, Jackowski, Banasiak, Besztak, Łopaciński, Piotrowski, Woźniak, Wroński, Zdun oraz Brilli, Bzowski, Gregorowicz, Kacper Madyjewski, Krystian Madyjewski, Rymarz, Śliwa, Zieliński