Remis z beniaminkiem

Zawodnicy Jutrzenki Giebułtów swoją grą udowodnili, że nie zasługują na tak niską pozycję w tabeli. Już w 16 minucie, Rafał Domaradzki pokonał stojącego między słupkami Bartosza Szelonga. Kibice żółto-niebieskich nie musieli zbyt długo czekać na wyrównanie. 9 minut później, dośrodkowanie Dawida Kuligi, bezbłędnie wykorzystał Wojciech Białek, zdobywając 9 gola w tym sezonie. Do końca pierwszej połowy ekipa Łukasza Mierzejewskiego stworzyła kilka dogodnych sytuacji, jednak żadnej z nich nie przekuła na kolejną bramkę. Również druga część spotkania obfitowała w wiele okazji, których też nie wykorzystali zawodnicy ze Świdnika. Nie próżnowali także zawodnicy z Małopolski, którym udało się dwukrotnie skierować piłkę do bramki Avii. W obu przypadkach sędziowie nie zaliczyli jednak goli, dopatrując się faulu, a później pozycji spalonej. Sobotnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Następne starcie żółto-niebieskich już w najbliższą niedzielę. Pojadą do Sieniawy, aby zmierzyć się z tamtejszym Sokołem.

Avia Świdnik – Jutrzenka Giebułtów 1:1 (1:1)

Bramki: Białek 25 – Domaradzki 16

Avia: Szelong – Kuliga (79 Górka), Mykytyn, Głaz, Kukułowicz, Wójcik, Maluga, Mroczek, Szpak (63 Plesz), Prędota, Białek Żółte kartki: Kuliga, Wójcik, Mierzejewski