Podlasie zdobyte

Gol w pierwszej połowie, gol w drugiej połowie i Avia wygrywa, na wyjeździe, z Podlasiem Biała Podlaska, 2:0.

Świdniczanie zaczęli idealnie, bo już w 6 min. rywalizacji Wojciech Białek pokonał golkipera miejscowych. Gospodarze, kilka razy mogli pokusić się o wyrównanie, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron żółto – niebiescy w pełni kontrolowali to, co działo się na boisku. Efektem tego było trafienie w 66 min. meczu. Wojciech Białek dośrodkował z rzutu rożnego, a golkiper Podlasia popełnił fatalny błąd i skierował futbolówkę do własnej bramki.

Podlasie Biała Podlaska – MKS Avia Świdnik 0:2 (0:1)

Białek (6’), samobójcza (66’)

Avia: Wójcicki, Mykytyn, Głaz (kapitan), Lusiusz (Niewiński 90’), Plesz, Darmochwał (Jaśkiewicz 90’), Mroczek, Kuliga, Malluga, Białek (Strug 88’), Dziedzic

żółte kartki: Lusiusz

sędzia: Karol Krzak (Mielec)