Nieudany rewanż

Żółto-niebieskim nie udało się odpłacić za porażkę w pierwszej kolejce. W ostatnim ligowym meczu w tym roku, podopieczni Łukasza Mierzejewskiego przegrali przed własną publicznością 1:2.

Początek spotkania w wykonaniu ekipy ze Świdnika wyglądał nieźle. Już w 8 minucie Wojciech Białek dośrodkował z rzutu rożnego, a Sebastian Głaz idealnie wykończył akcję. Niestety, już 10 minut później goście doprowadzili do wyrównania. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy wynik spotkania ustalił Kamil Worach.

W drugiej części żółto-niebiescy nie byli w stanie zagrozić rywalom i musieli pogodzić się z piątą porażką w tym sezonie. Ten rok kończą na siódmym miejscu w tabeli, z dorobkiem 27 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek.

Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (1:2)
Bramki: Głaz (8) – Kaczmarek (18), Worach (30)
Avia: Szelong – Kukułowicz, Głaz, Górka, Kuliga, Wójcik (72 Plesz), Maluga, Ozimek (46 Szpak), Mroczek, Prędota, Białek.
Żółte kartki: Ozimek, Kołodziej, Kukułowicz