Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Piłkarska środa
30.05.2018

Pierwszy zespół Avii zagra dziś na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska, drugi podejmie na płycie głównej stadionu miejskiego Polesie Kock.

Podopieczni Dominika rozpoczną mecz o godz. 17.00. Dla ich rywali dzisiejszy pojedynek jest z gatunku tych o wszystko. Zespół Tomasza Złomańczuka znajduje się w strefie spadkowej, po tym jak liczba drużyn, które opuszczą trzecią ligę zwiększyła się do czterech (przez spadek z drugiej ligi Wisły Puławy). Świdniczanie już raz w tym sezonie pokonali Podlasie. Przed własną publicznością zwyciężyli 2:1, a gole dla Avii strzelali wówczas Wojciech Białek i Mateusz Jarzynka. Spotkanie w Białej Podlaskiej poprowadzi Piotr Burak z Zamościa, który sędziował żółto – niebieskim derby z Chełmianką Chełm. W trzynastu meczach w tym sezonie pokazał 61 żółtych i 2 czerwone kartki. Podyktował też 6 rzutów karnych.

Rezerwy Avii czeka z kolei bardzo ważny pojedynek z wiceliderem, Polesiem Kock. Podopieczni Tomasza Bednaruka, na finiszu sezonu muszą szukać punktów w każdym starciu, ponieważ nadal nie mają zapewnionego utrzymania. Mecz z Polesiem rozpocznie się o godz. 17.00, na głównej płycie stadionu miejskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy kibiców na obiekt przy ul. Sportowej 2.

Podobne Galerie
Podlasie - Avia (4:3)
30 maja 2018 r. Więcej
Sponsorzy