Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Pokonali Stal (foto)
30.04.2018

Rezerwy Avii nie były faworytem starcia ze Stalą Poniatowa, a mimo to wywalczyły komplet punktów. Świdniczanie oba gole strzelili po zmianie stron.

Gospodarze dominowali już w pierwszej połowie. Zabrakło im jednak wykończenia pod bramką przeciwników. Po zmianie stron wreszcie udało im się przełamać defensywę gości. Najpierw zrobił to Łukasz Różycki, który popisał się ładnym strzałem zza szesnastki, a wynik potyczki ustalił Kamil Starok.

- Przede wszystkim chciałem podziękować władzom klubu, że pozwoliły nam zagrać na głównej płycie - mówi Grzegorz Martyniuk, drugi trener zespołu. - To jeszcze mocniej zmotywowało chłopaków do walki. W pierwszej połowie oddaliśmy za mało strzałów. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że kluczem do odniesienia zwycięstwa będzie gra na małej przestrzeni pod bramką Stali. Brawa dla zawodników za charakter. Udowodnili, że mocno zależy im na utrzymaniu. Wierzę, że tego dokonamy.

Już jutro żółto – niebieskich czeka kolejny mecz. Tym razem zmierzą się w Janowie Lubelskim z miejscową Janowianką.

MKS Avia Świdnik – Stal Poniatowa 2:0 (0:0)

Różycki, Starok

Avia II: Długosz, Jędrych, Mazurek, Kazubski, Feret, Dawid Wójcik, Starok, Różycki (Olech 87’), Szponar, Daniel Wójcik (Kozłowski 70’), Maziarczyk

Avia II - Stal Poniatowa
2018-04-30 13:25:14

28.04.2018 r

Sponsorzy