Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Po punkty do Sandomierza
20.04.2018

Drugi mecz z rzędu żółto – niebiescy zagrają w gościach. W sobotę zmierzą się w Sandomierzu z miejscową Wisłą. W jesiennym meczu obu drużyn padło aż osiem goli.

Avia straciła wówczas trzy punkty w ostatniej akcji spotkania. Świdniczanie wygrywali z rywalami już 4:2, ale nie potrafili utrzymać prowadzenia. Czy jutro możemy się spodziewać równie emocjonującego starcia? Trzeba pamiętać, że żółto – niebiescy jesienią i wiosną, to jakby dwa różne zespoły. Ekipa Dominika Bednarczyka, w tym roku nie przegrała w pojedynku o stawkę. Jest jedną z najlepiej punktujących drużyn w lidze. Wisła z kolei gra w kratkę. Potrafiła zremisować na wyjeździe z liderem, Chełmianką Chełm czy wygrać na boisku Orląt Radzyń Podlaski. Zgubiła natomiast ostatnio punkty z odmłodzoną Sołą Oświęcim.

Sobotnie spotkanie poprowadzi Michał Gurgul z Krakowa. Arbiter sędziował w tym sezonie pięć spotkań w III lidze, grupie IV. Pokazał w nich 30 żółtych i jedną czerwoną kartkę. Podyktował także jeden rzut karny. Początek rywalizacji o godz. 16.00.

Podobne Galerie
Wisła - Avia (zdjęcia)
21 kwietnia 2018 r. Więcej
Sponsorzy