Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Czas na ligę
30.03.2018

Sobotnim rywalem żółto - niebieskich w pierwszym meczu ligowym w tym roku będzie MKS Trzebinia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00, na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 2.

Dla gości będzie to już trzeci wiosenny pojedynek o punkty. Piłkarze z Trzebini mierzyli się z Wólczanką Wólka Pełkińska i Orlętami Radzyń Podlaski. Oba spotkania przegrali dosyć wyraźnie. Z Wólczanką 2:5, z ekipą Damiana Panka 0:4. W jesiennej potyczce Avii z MKS Trzebinia padł natomiast wynik 1:1. Wówczas gola dla świdniczan zdobył Piotr Piekarski. Sebastian Orzędowski i spółka mogli sprawdzić swoją formę jedynie w sparingach. Na trzynaście rozegranych gier kontrolnych dziewięć wygrali, jedną zremisowali i ponieśli trzy porażki. W zimie do zespołu Dominika Bednarczyka dołączyło sześciu nowych piłkarzy. Rywalizację w obronie zwiększą Kacper Drelich (Stal Rzeszów ), Mateusz Lusiusz (Izolator Boguchwała), w pomocy Sebastian Głaz (Wisła Puławy), Dawid Wójcik (wychowanek), a w ataku Piotr Prędota (Stal Rzeszów) i Damian Szpak (ostatnio Radomiak Radom).

Spotkanie poprowadzi Tomasz Mroczek z Mielca. Arbiter, w tym sezonie, był rozjemcą trzech spotkań z udziałem żółto - niebieskich: Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce (1:1), Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (2:3) oraz Karpaty Krosno - Avia Świdnik (1:1).

Wstęp na mecz jest bezpłatny. Zapraszamy!

Podobne Galerie
Avia - Trzebinia (zdjęcia)
31 marca 2018 r. Więcej
Sponsorzy