Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Spółdzielnia partnerem Avii
09.03.2018

Dzięki podpisaniu porozumienia ze Spółdzielnią Mieszkaniową Miejski Klub Sportowy będzie mógł korzystać z boiska przy ul. Turystycznej.

Płyta od dziś jest do dyspozycji żółto - niebieskich. Docelowo skorzystają z niej także zawodnicy grup młodzieżowych. Umowa została podpisana na dwa miesiące, ale po tym czasie ma zostać przedłużona na kolejne.

- Zależy nam, by współpraca była długofalowa - mówi Łukasz Reszka, prezes Avii. - Dzięki temu, że zyskamy kolejne boisko z naturalną nawierzchnią będziemy mogli nie tylko odciążyć płytę główną stadionu miejskiego, ale także poszerzyć działalność klubu. Cieszę się, że zaledwie w dwa dni od rozpoczęcia rozmów udało nam się przygotować stosowne dokumenty i je podpisać.

- Spółdzielni zależy na jak najlepszej współpracy ze świdnickimi instytucjami - dodaje Konrad Sawicki, przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Tą umową pokazujemy, że otwieramy się na jeden z symboli miasta, jakim z pewnością jest Avia. Najgorzej dla boiska jeśli stoi bezużyteczne. Chcemy, by tak jak kiedyś tętniło życiem. Tym bardziej, że przekazujemy je bezkosztowo.

Sponsorzy