Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Powiedzieli po meczu
13.08.2017

Inaugurację sezonu przy ul. Sportowej 2 ocenili Jacek Ziarkowski, trener Avii oraz Sebastian Orzędowski, kapitan zespołu.

Jacek Ziarkowski: Zagraliśmy niezłe spotkanie, a tylko je zremisowaliśmy. Przeciwnik stworzył sobie ćwierć sytuacji i wywiózł ze Świdnika punkt. To boli najbardziej. Niestety, taki jest sport. Za co mogę pochwalić zespół po spotkaniu z Unią? Na pewno za dużą determinację, zaangażowanie. Widać było, że każdy z chłopaków się starał. We wtorek gramy drugą kolejkę, w Jarosławiu. Jedziemy tam odrobić punkty, które straciliśmy u siebie.

Sebastian Orzędowski: - Każdy punkt musimy docenić, co pokazała poprzednia runda. Trudno jednak nie czuć niedosytu, kiedy stworzyliśmy sobie tyle niezłych sytuacji bramkowych. Zabrakło nam szczęścia. W zespole jest wiele nowych twarzy i potrzebujemy czasu na zgranie się .Już dziś mogę powiedzieć, że to nieźle wyglądało. Niewiele wiedzieliśmy o Unii, staraliśmy się wykonywać swoje założenia. Jesteśmy optymistami po tym spotkaniu. Przed nami mecz z JKS Jarosław. Nie będzie łatwo o punkty, zresztą w lidze nie ma łatwych rywali. Przygotujemy się na ten pojedynek najlepiej jak możemy.

Podobne Galerie
Avia - Unia (1:1)
12 sierpnia 2017 r. Więcej
Sponsorzy