Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Grała młoda Avia (foto)
10.04.2017

Efektowna wygrana trampkarzy młodszych i cenne zwycięstwa juniorów młodszych oraz młodzików starszych, to najważniejsze informacje z boisk, na których rywalizowali młodzi gracze żółto – niebieskich.

Jak co tydzień prezentujemy wyniki naszych piłkarzy, strzelców goli oraz składy. W tym tygodniu dokładamy także galerię zdjęć ze spotkania trampkarzy młodszych Avii z Krzczonovią Krzczonów.

Juniorzy młodsi (trener Paweł Pranagal): Hetman Zamość – Avia Świdnik 2:3 (2:2)

Wójtowicz, Śliwa, Wójcik

Skład zespołu: Szabelski, Wójcik, Szalak, Włoszek, Śliwa, Profeta, Adamiec, Pachuta, Gamla, Wójtowicz, Gadomski (Maliszewski)

Trampkarze starsi (trener Wiesław Kołodziej): Avia Świdnik – Serokomla Janowiec 3:0 walkower, goście nie stawili się na mecz

Trampkarze młodsi (trener Grzegorz Martyniuk): Avia Świdnik – Krzczonovia Krzczonów 7:0 (4:0)

Wiktorowicz x2, Gałgan x2, Pogorzałek x2, Radek

Skład zespołu: Pirek, Kociński, Zawadzki, Gamla, Pogorzałek, Bzowski, Wiktorowicz, Radek, Gałgan, Świdnik, Królik oraz Guz, Dmitruk, Chyćko, Pietrzyk, Wawszczak, Walczak, Czerniak, Tarasiuk

Młodzicy starsi (trener Tomasz Król): Wisła Puławy – Avia Świdnik 2:3 (1:1)

Marek, Leszczyński, Sypeń

Skład zespołu: Drogomirecki, Łobejko, Sypeń, Marciszkiewicz, Sterniczuk, Leszczyński, Olejnik, Mościcki, Nigro, Marek, Krawiec, Ciesielski, Żurek, Królik

Młodzicy młodsi (trener Dariusz Sawicki): Wisła Puławy – Avia Świdnik 3:2

Kowalski x2

Skład zespołu: Andrzejak, Majkut, Janczarek, Rodak, Wolski, Sidor, P. Kowalski, M. Kowalski, Fludra, Konowałek, Gajewski, Bździuch, Donda, Świderska

Młodzicy młodsi (trener Karol Falenta): MOSiR Lubartów – Avia Świdnik 3:0 (2:0)

Skład zespołu: Szymańczuk, Maluga, Drzewiecki, Brodzki, Krukowski, Dmitruk, Czupryn, Wołowiec, Szydłowski oraz Mościcki, Janulewicz, Janczak, Biały, Parcheta

Orlik starszy (trener Karol Falenta): turniej w Świdniku

Avia Świdnik – Motor Lublin 0:0

Avia Świdnik – Wysoczanka Wysokie 0:1

Avia Świdnik – Sygnał Lublin 0:2

Avia Świdnik – AP Bronowice 3:1

Avia Świdnik – Sławin 2:0

Skład zespołu: Kozik, Tatara, Guz, Gruszka, Zan, Heliński, Mazurek, Płoszaj, Remani, Michalczuk, Kozak

Orlik młodszy (trener Jacek Czerniakowski): Avia I turniej w Lublinie:

BKS Lublin – Avia Świdnik 1:0

Sygnał Lublin II – Avia Świdnik 0:9

Avia Świdnik – Granit Bychawa 3:0 walkower

Lublinianka II – Avia Świdnik 1:6

Avia II turniej w Świdniku:

Avia Świdnik – Dubler Opole Lubelskie 1:0

Avia Świdnik – Tęcza Bełżyce II 2:0

Avia Świdnik – LKS Wierzchowiska (dziewczynki) 3:1

Avia Świdnik – Krężnica Jara 3:0

Avia I: Karłowicz, Śliwa, K. Madyjewski, K. Madyjewski, Besztak, Zdun, Chyliński, Brilli, Jackowski, Rymarz

Avia II: Włosek, Zieliński, Łopaciński, Bzowski, Grzegorczyk, Gregorowicz, Zawalski, Pachuta, Hawrysz, Król, Misiak, Piotrowski

Trampkarze młodsi
2017-04-10 12:36:03

9 kwietnia 2017 r.

Sponsorzy