Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Spacerek rezerw (foto)
02.04.2017

Podopieczni Tomasza Bednaruka, bez żadnych problemów, pokonali w niedzielę GKS Niedźwiada. Przed własną publicznością strzelili rywalom trzy gole, choć mogli przynajmniej dwa razy więcej.

Wynik starcia otworzył, w pierwszej połowie, Dominik Szponar. Pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Rafała Fereta z rzutu rożnego i precyzyjną główką nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Kolejne bramki oglądaliśmy dopiero po przerwie. Na 2:0 podwyższył Kamil Starok, który dobił strzał jednego ze swoich kolegów. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Marceli Mucha, wpisując się na listę strzelców po ładnym uderzeniu w długi róg bramki. Świdniczanie powinni wygrać wyżej, jednak zmarnowali kilka wyśmienitych okazji. Szczególnie szkoda tych Krzysztofa Pałki, która dwa razy nie trafił do pustej bramki.

Avia Świdnik – GKS Niedźwiada 3:0 (1:0)

Szponar (32’), Starok (60’), Mucha (90’)

Avia II: Jaroszek, Jędrych, Machnikowski, Podstawka, Feret, Szponar, M. Kozłowski (Pałka 70’), Różycki, Starok, Joć (Olech 80’), Maziarczyk (Mucha 90’)

Avia II - GKS Niedźwiada (3:0)