Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Avia II – Zryw 5:1
13.03.2017

Drugi raz w okresie przygotowawczym Avia II zmierzyła się ze Zrywem Gorzków. Ponownie okazała się lepsza. Tym razem żółto – niebiescy wygrali 5:1. W barwach rezerw zagrał, między innymi Jakub Szymala, który wraca do formy po kontuzji.

- Szczególnie dobrze wyglądaliśmy w pierwszej połowie – mówi Tomasz Bednaruk, trener zespołu. – Przeprowadziliśmy dużo fajnych akcji, mogliśmy strzelić jeszcze więcej goli. Przeciwnik praktycznie nam nie zagrażał. Zdobył bramkę po naszym błędzie. Druga część meczu była już słabsza w naszym wykonaniu. W poczynania moich graczy wkradł się chaos i sporo nerwowości. Dopiero w końcówce odzyskaliśmy rytm.

Świdniczanie mają w planach jeszcze jeden sparing. W czwartek zmierza się z ekipą UMCS Lublin. 25 marca czeka ich natomiast pierwszy pojedynek o punkty. W Skrobowie zagrają z miejscowym LKS.

Avia II Świdnik – LKS Skrobów 5:1 (3:1)

Maziarczyk, zawodnik testowany, Starok, Joć, zawodnik testowany

Avia II: Jaroszek, Radziewicz, Machnikowski, Szymala, Feret, Starok, B. Kozłowski, Różycki, zawodnik testowany, Wójcik, Maziarczyk oraz Podstawka, Olech, Jędrych, zawodnik testowany, Joć

Sponsorzy