Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Strzelali po przerwie
20.02.2017

W sobotę nie tylko pierwszy zespół rozgrywał mecz sparingowy. Zaraz po nim na murawę wybiegli piłkarze Avii II, którzy mierzyli się ze Zrywem Gorzków.

Gospodarze posiadali inicjatywę, ale do przerwy nie udało im się tego udokumentować. Dopiero po zmianie stron żółto – niebiescy przełamali obronę rywali i to trzykrotnie. Bohaterem starcia został Daniel Wójcik, autor wszystkich trafień.

- W pierwszej części oddaliśmy za mało strzałów na bramkę Zrywu – mówi Tomasz Bednaruk, trener rezerw Avii. – Po zmianie stron przeciwnicy praktycznie opadli z sił, zrobiło się więcej wolnej przestrzeni. Zdobyliśmy trzy gole, ale mogliśmy więcej. Fajnie zaprezentowali się młodzi gracze, którzy dołączyli do nas z zespołu juniorów młodszych. Pochwalić też trzeba Daniela Wójcika. Zdobył hat – tricka, choć wystąpił na innej niż zazwyczaj pozycji.

Kolejne sparingi Avia II zagra z Avenirem Jabłonna (środa, 22 lutego, godz. 19.30 w Świdniku) i Chełmianką Chełm (sobota, 25 lutego, godz. 13.00 w Świdniku).

Avia II Świdnik – Zryw Gorzków 3:0 (0:0)

Daniel Wójcik x3

Avia II: Jaroszek, Machnikowski, Radziewicz, Jędrych, Feret, Szponar, Kozłowski, Różycki, Tuzimski, Wójcik, Maziarczyk oraz B. Kozłowski, Joć, Martyna, Śliwa, Adamiec, Olech, Szabelski, Profeta, Kot, Podstawka, Pałka

Sponsorzy