Sponsor strategiczny MKS Avia Świdnik
Gmina Miejska Świdnik
Poznaliśmy terminarz
04.07.2018

11 lub 12 sierpnia rozpoczniemy kolejny sezon w III lidze, grupie IV. W pierwszym meczu o punkty zmierzymy się, na wyjeździe, ze Stalą Kraśnik.

Już tydzień później podejmiemy w derbach lubelski Motor. Poniżej terminarz rundy jesiennej. Dokładne terminy i godziny spotkań poznamy wkrótce.

1 kolejka (11-12 sierpnia)

Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce
Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ

2 kolejka (15 sierpnia)

Avia Świdnik – Motor Lublin
Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim – Stal Kraśnik
Spartakus Daleszyce – Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Czarni Połaniec

3 kolejka (18-19 sierpnia)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Soła Oświęcim
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska

4 kolejka (25-26 sierpnia)

Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec – Hutnik Kraków

5 kolejka (29 sierpnia)

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec
Stal Kraśnik – Wisła Puławy
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski- Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice

6 kolejka (1-2 września)

Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Motor Lublin
Czarni Połaniec – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa

7 kolejka (8-9 września)

Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Czarni Połaniec
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski

8 kolejka (15-16 września)

Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice
Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Czarni Połaniec – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik

9 kolejka (22-23 września)

Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Sokół Sieniawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim

10 kolejka (29-30 września)

Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec – Chełmianka Chełmian
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik – Motor Lublin

11 kolejka (6-7 października)

Avia Świdnik – Soła Oświęcim
Motor Lublin – Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce

12 kolejka (13-14 października)

Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice
Czarni Połaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – Stal Rzeszów
Motor Lublin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

13 kolejka (20-21 października)

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice – Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce

14 kolejka (27-28 października)

Wisła Puławy – Avia Świdnik
Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Chełmianka Chełm
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów

15 kolejka (3-4 listopada)

Avia Świdnik – Czarni Połaniec
Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik
Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Soła Oświęcim – Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska

16 kolejka (10-11 listopada)

Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec – Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm

17 kolejka (17-19 listopada)

Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska -KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Soła Oświęcim – Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy







Sponsorzy